Записки реакционера (dmitryjewski) wrote,
Записки реакционера
dmitryjewski

Про нерабыдло

Редкостнейшее откровение бандеровцев на тему необходимости уничтожения украинского села... "Земледелие - это проклятие украинцев..." "Земледелие - это труд рабов..." Промышленность добили. Теперь за аграрный сектор взялись...

Специально оставляю текст на мове чтобы не потерять тонкость авторских пассажей при переводе...

Євген Шаповалов с Николаем Бондаренко и еще 43.
24 апреля ·
НАПИСАВ ОДИН КОЛИШНІЙ КУБАНЕЦЬ. ЗАРАЗ ЖИВЕ НА ОДЕЩИНІ.
"На моє переконання проблема українців в тотальному землеробстві". "Землеробство це прокляття українців"!
"Землеробство це праця рабів. А превілегія рабів це брехати, красти і бути підступними".
Вітаю! Давно думав чому в Україні не по розуму живуть люди? Я жив серед інших народів багато років і коли повернувся в Україну знову те саме. І на моє переконання проблема українців в тотальному землеробстві.

Землеробство це праця рабів. А превілегія рабів це брехати, красти і бути підступними.
Я був у чеченців в горах, залишав машину посеред села з відкритими вікнами і йшов на цілий день в гори малювати і точно знав що ніхто нічого не вкраде. Там така культура. Може на наш погляд і віддалена та люди знають честь. Вони господарі своєї землі і як господарі не мають превілєїв рабів, а мають відповідальність. Бо в землі не копирсаються і праця у них не така тупа як лапата в руках українців. Тому і мають час зберігати традиції і родичів не забувати.
Землеробство це прокляття українців. Та в Біблії про це добре описано. Легенда про Авеля і Каїна. І доки наша "еліта" буде славити землероба, підлого раба, той і буде підступно посміхаючись проклинати владу, яку сам і обрав, жити бідно і тикати своїм дітям в руки лопату замість скрипки.
Ось і маємо загальну свідомість на рівну чорнозему. Раб боїться як вогню відповідальності і прийняття самостійного рішення.

Трапляються в Україні і генії. Мабуть і більше ніж серед інших народів, та землероби їх не розуміють і не підтримують. Так оцінюють що генії українського народу або тікають з цієї країни рабів, або самі собі могилу копають як Георгій Сковорода. Це мені так знайомо. В інших країнах мене називали МАЕСТРО і черга на рік вперед щоб я ппортрет написав. Тут на своїй батьківщині де поховані мої діди і прадіди на мої картини рідко хто звертає увагу. Пихате бидло при владі думає що художник повинен їхні портрети малювати за стакан горілки. Так звана придворна інтелигенція не зданна себе своїм талантом прогодувати зато служить добре і звання академіків як німб на голові.
Коли Яворівський хвалить Ю. Тимошенко чи Іван Драч прогинається перед Януковичем на могилі Тараса Шевченка то завжди згадую хлопчаків з чеченського аулу бо вони малі але образити себе не дадуть. Бо вони на тих каміннях у себе вдома. НЕ раби.


ПервоИсточникЪ

Tags: АПК, Украина, агропром, бандеровцы, земледелие, село
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments